Mam pewien pomysł, który może być ciekawy dla wszystkich tych, którzy chcieliby oglądać imprezy odbywające się obiekcie Stadionu NARODOWEGO. Widzieliście dzisiaj transmisję meczu Legia vs. Sevilla? Nie? Ja też nie.

Na obiekcie narodowym można zrobić imprezę i nie dać NARODOWI jej obejrzeć. Fajnie, że są bilety i możliwość wejścia na stadion, ale czemu transmisja jest ograniczona do tego kto najwięcej zapłaci za sponsoring. To sponsor na tym zarabia, na obiekcie publicznym. Więc „Narodowy” to nie jest właściwa nazwa dla takiego stadionu. Powinien to być „Stadion Komercyjny„.

Ciekawi mnie ile osób może myśleć podobnie o tym temacie.

Chciałbym, żeby na Stadionie Narodowym w Warszawie odbywały się imprezy relacjonowane zawsze za darmo w Internecie. Powinno być prawo mówiące o tym, że fundatorzy obiektu sportowego (czyli my) na którym odbywa się impreza, powinni mieć zawsze możliwość obejrzenia wydarzenia.

W końcu koszt budowy stadionu i kosztów prowadzenia obiektu, to koszt publiczny? Czyli nasz.

Sponsor nie musi być zawiedziony sytuacją. Może zasponsorować możliwość streamingu HD dla VIP.
Win-Win. Gra Fair Play etc. Podziękujemy za podstawę Sponsora i kupimy wersję Premium, ale dajcie możliwość pasjonowania się życiem które dzieje się na naszym obiekcie. Na naszym podwórku. Przecież o to właśnie w Sporcie chodzi.